خرید سمعک | تعمیر سمعک در مرکز شنوایی سنجی و تعمیرات سمعک آوای قاصدک در تهران

خرید سمعک

هنگامی که صداهای اطراف را به خوبی نمی شنویم، زمانیکه تلویزیون مشاهده می کنیم مجبور به پرسیدن درباره دیالوگ ها می شویم و یا صدای تلویزیون یا رادیو را آنقدر زیاد می کنیم که سبب شکایت سایر اعضای خانواده می شویم، هنگام گفتگو با دیگران نیز مجبور به دقت بسیار هستیم یا برای درک بهتر مجبور به درخواست تکرار جملات هستیم در این صورت بهتر است برای بررسی وضعیت شنوایی یا بهتر بگوییم برای سنجش شنوایی به دفتر ارزیابی شنوایی مراجعه کنیم. در این مقاله به نکات خرید و معیارهای انتخاب سمعک می پردازیم. برای خرید و تعمیر سمعک با مرکز تخصصی شنوایی سنجی و تعمیرات سمعک آوای قاصدک در تهران همراه باشید.

نکات خرید سمعک

در صورت صلاحدید و تشخیص شنوایی شناس و زمانی که مشکل شنوایی چاره ای جز تقویت با سمعک ندارد باید با مشاوره علمی یک شنوایی شناس مجرب که به صورت تخصصی دانش تجویز سمعک دارد، سمعک مناسب شخص انتخاب شود. معمولا در دفتر ارزیابی شنوایی راهنمای خرید سمعک موجود است و شما می توانید آن را مطالعه کنید و از نکات خرید سمعک آگاه شوید. اما همیشه بهترین راهنما برای خرید سمعک مناسب، شنوایی شناس شما می باشد. او می تواند از میان برندهای سمعک معتبر، سمعک مناسب از میان برندهای مختلف سمعک را انتخاب کند و به شما معرفی نماید.

معیارهای انتخاب سمعک

یکی از معیارهای مهم در انتخاب سمعک مناسب قیمت آن می باشد. شنوایی شناس با توجه به توان مالی شما سمعکی را انتخاب می کند که هم با ادیوگرام یا نوار گوش حاصل از ارزیابی شنوایی شما منطبق باشد و با توجه به نیازهای شنیداری شما، قیمت آن با شرایط اقتصادی شما هم همخوانی داشته باشد. سمعک به علت ماهیت الکترونیکی خود، نیازمند نگهداری خوب و سرویس چند ماهه می باشد. بنابراین بهتر است سمعک از برندی انتخاب شود که خدمات قابل قبولی ارائه کرده و گارانتی واقعی به شما عرضه می کند.

از سوی دیگر سمعک اصولا، کالایی ارزان قیمت نیست، گارانتی سمعک اهمیتی دوچندان پیدا می کند. شما باید از اینکه طی مدت گارانتی هزینه بیهوده ای بابت تعمیرات سمعک پرداخت نمی کنید خیالی آسوده داشته باشید. ضمن اینکه انتخاب درست برند سمعک، موجب می شود تا تعمیرات سمعک در اسرع وقت و با قطعات اوریجینال انجام شود. بیشتر بیمه های کشور و تمامی بیمه های پایه مبلغی را به عنوان کمک هزینه خرید سمعک یا بیمه سمعک ، به بیمه شدگان پرداخت می کنند.پس از خرید سمعک شما می توانید با مراجعه به دفاتر بیمه و تهیه مدارک مورد نیاز بیمه، کمک هزینه مورد نظر را دریافت کنید.

خرید سمعک | تعمیر سمعک در مرکز شنوایی سنجی و تعمیرات سمعک آوای قاصدک در تهران

کلینیک شنوایی سنجی آوای قاصدک در تهران و کرج

برای انجام تست شنوایی سنجی ، خرید و تعمیر سمعک گوش می‌توانید با بهترین مرکز شنوایی سنجی در تهران ( مرکز شنوایی سنجی آوای قاصدک ) در تماس باشید. در صفحه رسمی اینستاگرام کلینیک شنوایی سنجی مرکز تعمیر سمعک در تهران ( مرکز شنوایی سنجی آوای قاصدک ) همراه ما باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شروع کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید