سمعک نامرئی هوشمند | خرید و تعمیرات سمعک در مرکز شنوایی سنجی آوای قاصدک در تهران

مزایای سمعک نامرئی

یکی از نوین ترین سمعک های موجود در دنیا سمعک های نامرئی می باشند. برای افرادی که برای نخستین بارمی خواهند از سمعک استفاده کند، سمعکهای نامرئی می توانند گزینه بسیار جذابی باشند. زیرا آنها به شما این امکان را می دهند که بدون جلب توجه فعالیت های روزمره خود را به راحتی انجام دهید. سمعک های نامرئی رندگی جدیدی به کاربران سمعک اضافه می کند و راحتی را برای کاربران به ارمغان می آورد. به همین منظور قصد داریم در این مقاله به مزایای سمعک نامرئی هوشمند و همچنین معایب آن بپردازیم. برای خرید و تعمیر سمعک با مرکز تخصصی شنوایی سنجی و تعمیرات سمعک آوای قاصدک در تهران همراه باشید.

مزایای سمعک نامرئی هوشمند

مزایای اصلی سمعک نامرئی هوشمند ، اندازه و سایز کوچک آن می باشد به صورتی که در حالت عادی به هیچ عنوان قابل تشخیص نمی باشد. این سمعک ها بر اساس اندازه مجرای گوش افراد ساخته می شوند و بطور معمول به صورت عمقی درون گوش قرار می گیرند. سمعک های نامرئی، کوچکترین سمعک های موجود در بازار هستند. در سمعک های نامرئی با ایجاد ونت تهویه می توان موجب بهبود کیفیت صدا و طبیعی تر شدن صدای دریافتی شد. قرار گرفتن نزدیک این مدل سمعک به پرده گوش، منجر به کاهش فیدبک (صدای سوت) و عدم حذف ویژگی های اکوستیکی گوش(لاله گوش) منجر به تقویت بهتر صدا و کاهش تاثیر نویزهای محیطی در امر شنیدن می شود.

معایب سمعک نامرئی

به علت مزایای بیشمار، سمعک های نامرئی هوشمند دارای چندین معایب می باشند که در ادامه به آنها می پردازیم. به خاطر اندازه کوچک آنها، ممکن است برخی از ویژگی هایی که سمعک های بزرگتر دارند را نتوان در سمعک های نامرئی تعبیه نمود. ویژگی ها و مزایایی که لمکان دارد در سمعک های نامرئی حذف شوند شامل، دکمه صدا، تکنولوژی وایرلس، تله کویل و میکروفون های دایرکشنال هستند. علاوه بر موارد ذکر شده، سمعک های نامرئی، عمر باتری کمتر و قدرت خروجی کمتری نسبت به سمعک هایی با اندازه بزرگتر را دارا می باشند.

سمعک نامرئی هوشمند | خرید و تعمیرات سمعک در مرکز شنوایی سنجی آوای قاصدک در تهران

متخصصین شنوایی کلینیک شنوایی سنجی آوای قاصدک در زمینه تنظیم بهینه سمعک های نامرئی هوشمند تخصص و تبحر فراوانی دارند و قادر به تنظیم و فیتینگ سمعک نامرئی با کیفیت مناسب می باشند. علاوه بر این با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از معایب و محدودیت هایی که اشاره کردیم، در سمعک های نامرئ وجود ندارد. سمعک های نامرئی یکی از حائز اهمیت ترین پیشرفت ها در زمینه شنوایی در چند سال اخیر می باشد. اندازه کوچک و نامرئی آن همراه با کیفیت صدای شفاف و طبیعی در کنار تکنولوژی به روز، سمعک نامرئی هوشمند را گزینه ای ایده آل برای بسیاری از کاربران قرار داده است. تمامی سمعک ها گزینه ای بی نظیر برای کم شنوایی می باشند.

کلینیک شنوایی سنجی آوای قاصدک در تهران

برای انجام تست شنوایی سنجی ، خرید و تعمیر سمعک گوش می‌توانید با بهترین مرکز شنوایی سنجی و تعمیرات سمعک در تهران ( مرکز شنوایی سنجی آوای قاصدک ) در تماس باشید. در صفحه رسمی اینستاگرام کلینیک شنوایی سنجی و مرکز تعمیرات سمعک در تهران ( مرکز شنوایی سنجی آوای قاصدک ) همراه ما باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

شروع کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید